JAUNUMS
  Priekuļu tehnikuma audzēkņi aizvada praksi PortugālēTehnikums
13.janvāris 2018.

Pirmā virsotne iekarota. Māris Tolstovs, Viola-Undīne Dāboliņa, Ričards Trofimovs, Ričards Plakanis, Rihards PriedītisPieci Priekuļu tehnikuma, datorsistēmu tehniķu, audzēkņi veiksmīgi nonākuši Portugāles pilsētā Bragā, lai tur sadarbībā ar ErasmusPlus projektu aizvadītu savu kvalifikācjas praksi! Portugālē audzēkņi uzturēsies veselu mēnesi. ErasmusPlus projekts ir ļoti vērtīgs, jo šeit audzēkņi var pilnveidot sevi kā profesionāļi strādājot reālos uzņēmumos, pildot tiem uzticētos uzdevumus, kā arī mācīties patstāvību un nostiptinot savas angļu valodas zināšanas.


Pirmajās dienās esam guvuši ieskatu Portugāles kultūrā un apzinājuši tuvāko apkārtni, kas protams ir lieliski, jo daba šeit ir ļoti atšķirīga un dažiem audzēkņiem tā ir pirmā pieredze ārpus “tuvajām” ārzemēm.

Laikapstākļi mūs nelutina, lai gan esam dienvidu zemē, tomēr arī šeit janvāris ir ziemas mēnesis. Tas protams ir nieks, un visi audzēkņi ir entuziasma pilni gūt jaunas zināšanas, prasmes un emocijas šajā ErasmusPlus un Priekuļu tehnikuma sniegtajā pieredzē.


http://www.pt.edu.lv