JAUNUMS
  Kriptonīts izaicinaTehnikums
31.janvāris 2018.

25.01.2018 Priekuļu tehnikumā norisinājās skolotāju veidotās telpu orientēšanās sacensības, kurās tika mests izaicinājums Priekuļu tehnikuma skolniekiem “Pierādi sev, ka spēj to labāk par skolotāju”. Sacensības plānojot tika domāts par dalībnieku jau zināmās skolas destrukturēšanu, slēdzot gaiteņus, slēdzot kāpņutelpas, veidojot vienvirziena kustības plūsmu.


Sacensību sākumā tika demonstrēta tehnoloģija ar kuras palīdzību iespējams atzīmēties kontrolpunktos. Viss, kas nepieciešams dalībniekam , ērts apģērbs, viedtālrunis , un vēlme piedalīties. Sacensībām starp skolotājiem un skolniekiem bija pieteikušies 30 dalībnieki no Priekuļu tehnikuma, no kuriem skolotājus pārstāvēja A.Ļubinskis, J.Olengovičs Z.Dubova, L.Ļubinska.

Izaicinājuma dalībniekiem bija jāveic divas distances, pēc iespējas īsākā laika posmā. Starp distancēm dalībnieki varēja veldzēt slāpes ar atbalstītāju sarūpēto Svētavots avota ūdeni, uzņemot spēkus nākamajai distancei. Par muzikālo pavadījumu jāpateicas Priekuļu tehnikuma absolventam R.Reķim, kas, kā Dj-Jasmiins no RRAgency piesaistīja jauniešu uzmanību pavadot dalībniekus distancē.

Uzvarētājus noskaidroja saskaitot pirmās distances laiku ar otrās distances laiku un iegūstot kopējo distancēs pavadīto laiku. Pēc kuru salīdzināšanas tika uzzināti ātrākie dalībnieki, un sadalītas atbalstītāju sarūpētās balvas, dāvanu kartes no veikala Fans Action Sport, dāvanu kartes no kafejnīcas PANCAKE HOUSE , dāvanu kartes no Cēsu aktīvās atpūtas parks "Karjers", kā arī pasākuma piemiņas medaļas no SM Design.

No visiem dalībniekiem nepārspēti un ātrākie tomēr bija J.Olengovičs vīriešu konkurencē apsteidzot savu sekotāju R.Knētu par (+3 min) un trešās vietas ieguvēju H.Lērmi par (+3 min. 30sek). Sieviešu konkurencē nepārspēta palika L.Ļubinska, kurai pa pēdām sekoja E.Dubova zaudējot (+5 min) un K.Ļubinska atpaliekot no 2 vietas (+10 min) Paldies dalībniekiem par izturību un vēlmi piedalīties.


http://www.pt.edu.lv