JAUNUMS
  Mācību ekskursija uz šokolādes ražotniAudzēkņi
7.februāris 2018.

30.janvārī  E17 grupa devāmies mācību ekskursijā uz Trikātas šokolādes ražotni  “R CHOCOLATE”.  Apmeklējām meistardarbnīcu, kurā uzzinājām šokolādes ražošanas noslēpumus un paši izveidojām šokolādes gardumus.


 

Priecīgi par paveikto un katrs ar savu meistardarbu devāmies uz Valmieru. Ar lielu prieku mūs uzņēma viesnīcas “Wolmars” īpašniece. Viņa mums pastāstīja par darba organizāciju restorānā un izrādīja arī viesnīcas telpas. Lielu uzmanību pievērsa interjers, kurā attēlota vecā Valmieras pilsēta, no kā arī radies viesnīcas nosaukums.

Laipni ar mums sasveicinājās runājošais papagailis Čārlijs, kurš savas mājas radis viesnīcas bārā.

Restorānā šobrīd kvalifikācijas praksē strādā E14 grupas audzēknes Lauma un Jolanta. Mums bija iespēja nogaršot Laumas pagatavotās pusdienas un pavērot kā Jolanta strādā viesmīles profesijā. Darbu virpulī meitenes vēl paspēja pastāstīt par darbu uzņēmumā. Priecēja tas, ka viesnīcas īpašniece veltīja labus vārdus par meiteņu darbu un izteica piedāvājumu arī mums kā prakses vietu izvēlēties viņus. Redzētais ēdināšanas uzņēmumā ir kā stimuls nopietni pievērsties mācībām.

Mājupceļš bija nemazāk interesants. Visi kopā varējām izbaudīt ziemas priekus iepazīstoties ar Lielo Ellīti Liepā. Apskatījām arī Jāņmuižu un audzinātāja pastāstīja par bijušo Jāņmuižas profesionālo vidusskolu.

E17 grupas audzēkne Madara Ilze Eglīte


http://www.pt.edu.lv