JAUNUMS
  Florbolistiem mainīgas sekmesSports
9.aprīlis 2018.

27.martā Cēsu sporta kompleksā norisinājās Starpnovadu sacensības florbolā. Kopā piedalījās 6 jauniešu komandas: Priekuļu tehnikums, Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskola (CTDV), Cēsu Valsts ģimnāzija (CVĢ), Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija (DACVĢ), Cēsu Pilsētas vidusskola (CPV), Priekuļu vidusskola (PV). Spēles bija sīvas un līdzīgas, bet izteikti favorīti izrādījās CTDV, jo nezaudēja nevienu spēli. Tie bija vienīgie pretinieki, kam piekāpās Priekuļu tehnikuma jaunieši, iegūstot 2.vietu sacīsktēs.


5.aprīlī Priekuļu tehnikuma sporta zālē notika SK AMI kluba priekšsacīsktes florbolā starp profesionālajām skolām. Ieradās Aizkraukles profesionālā vidusskola (APV), Valmieras tehnikums (VT), Smiltenes tehnikums (ST), Rīgas Tehniskā koledža (RTK) un Priekuļu tehnikums. Katra komanda spēlēja pret katru. Neraksturīgi bija tas, ka pirmajās 5 spēlēs 4 neizšķirti, līdz ar to grūti prognozēt iznākumu. Izteikti līderi bija RTK, kuri uzvarēja 2 spēlēs, bet vēl 2 nospēlēja neizšķirti. Kā otrie ar vienādu punktu skaitu atradās VT, tikpat punkti APV, bet valmieriešiem labāka vārtu attiecība. 4.vietu ieguva Priekuļu tehnikums ar vienu zaudētu spēli un 3 neizšķirtiem rezultātiem. Kā piektie palika ST.

Priekuļu tehnikuma komandā spēlēja: Edgars Puriņš, Emīls Roberts Grīnbergs, Valdis Duncis, Ričards Zālīte, Jānis Mantiņš, Valdis Ezeriņš, Mārtiņš Kristaps Sluka, Edmunds Zandersons, Raivis Kaspars Skripsts, Reinis Juršēvics, Roberts Ozoliņš, Mārtiņš Lipskis.


http://www.vtdt.lv