JAUNUMS
  E17 iepazīstas ar restorānu "Villa Santa"Audzēkņi
21.jūnijs 2018.

E17 grupas audzēkņi bija mācību ekskursijā viesnīcas Villa Santa restorānā. Restorāns un bārs ar plašu āra terasi atrodas galvenajā ēkā.

Uzņēmumā mūs sagaidīja šefpavārs Juris Pētersons-Sapožņikovs. Viņš izrādīja restorāna zāli, pastāstīja par banketiem, galda klājumiem. Tālāk iepazīstināja ar produktu uzglabāšanas un ražošanas telpām, darba organizāciju tajās. Daudz runāja par dažādu ēdienu gatavošanas īpatnībām, pasniegšanu. Iepazīstināja ar jaunākām tendencēm restorāna ēdienkartē. Uzsvēra, ka ļoti svarīga ir paškontroles sistēma uzņēmumā.


Šefpavārs sarunā iesaistīja audzēkņus, uzklausīja viņu domas par dažādu ēdienu gatavošanu. Čakli virtuvē strādāja E14 grupas audzēkne Sigita Vāvere, kura uzņēmumā bija kvalifikācijas praksē. Viņas darbs tika atzinīgi novērtēts. Uzzinājām, ka Sigitai daudz iemācījis arī mūsu skolas (Jāņmuižas PV) absolvents Raivis Liepiņš, kurš strādā restorānā.

Šefpavārs Juris Pētersons-Sapožņikovs aicināja audzēkņus nākt pie viņa praksē. Apsolīja rudenī skolā strādāt ar viņiem Meistarklasē.

Skolotāja Dace Stīpniece


http://www.vtdt.lv