JAUNUMS
  Priekuļu tehnikuma absolventi gūst panākumus EuroSkills 2018Tehnikums
1.oktobris 2018.

No 2018.gada 26. līdz 28. septembrim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā norisinājās prestižākās un lielākās EIROPAS jauno profesionāļu sacensības EuroSkills 2018.

Šajā konkursā panākumus guva arī divi Priekuļu tehnikuma absolventi: JĀNIS OZOLS un RIČARDS TROFIMOVS.

JĀNIS piedalījās EuroSkills 2018 Smago spēkratu apkopes un remonta konkursā, kurā uzrādīja izcilu rezultātu, iegūstot Exselences medaļu un vienpadsmit konkursantu starpā ierindojoties augstajā ceturtajā vietā. Apsveicam Jāni!


Sagatavoties konkursam Jānim palīdzējā bijušais Priekuļu tehnikuma skolotājs Andris Tilaks. Sagatavošanās darbus koordinēja direktora vietniece izglītības jomā Gunta Beperščaite. Atbalstu Jānim sniedza arī skolotāji Raimonds Rusmanis, Agris Šops un Sentis Ķezis.

RIČARDS piedalījās EuroSkills 2018 Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju konkursā, kur kopā ar savu partneri, Igoru Būmani no Rīgas tehniskas koledžas, uzrādīja atzīstamu sniegumu, iegūstot Exselences medaļu un piecpadsmit konkurentu starpā ierindojās astotajā vietā. Apsveicam Ričardu!

Ričardam sagatavoties konkursam palīdzēja Priekuļu tehnikuma absolvents, EuroSkills 2016 dalībnieks Guntis Graudiņš, skolotāja Inese Simkeviča un bijušie Priekuļu tehnikuma skolotāji Juris Joksts un Aleksandrs Ļubinskis.

Ekselences medaļu saņem konkursanti, kuri 799 punktu vērtējumu skalā saņem vismaz 700 punktus.

Vairāk informācija par konkursu: http://viaa.gov.lv/lat/skillslatvia/euroskills/euroskills_2018/jaunumi_2018/?text_id=40316

Izglītības metodiķe S.Blīgzna


http://www.vtdt.lv