JAUNUMS
  Ritvars Laimonis Gadišķis iegūst Atzinības rakstu Robertam Mūkam veltītā jaunrades konkursāAudzēkņi
17.decembris 2018.

14.decembrī Da16 grupas audzēknis Ritvars Laimonis Gadišķis kopā ar latviešu valodas un literatūras skolotāju Daci Gabrišu devās uz Galēnu pamatskolu (Riebiņu novadu), piedalījās Roberta Mūka, dzejnieka un reliģiju pētnieka, jaunrades darbu konkursa labāko rakstītāju godināšanas pasākumā, mājās atvedot Atzinības rakstu.


Jau 13.gadu Riebiņu novada dome, Galēnu kultūrvēstures biedrība, Roberta Mūka muzejs un Galēnu pamatskola rīkoja Robertam Mūkam veltītu Vislatvijas jaunrades darbu konkursu, kura tēma šogad - „Man nevajag nemirstības eliksīra, nemirstība ir iesieta Latvijas sierā,” aicinot Latvijas vispārizglītojošo un arodvidusskolu audzēkņus iesūtīt savus radošos darbus par šo tēmu.

Liels pagodinājums un prieks bija ne tikai iespēja ierasties uz šo pasākumu (baudot konkursa dalībnieku godināšanu), apmeklēt Roberta Mūka muzeju (muzeja vadītājas pavadībā uzzinot interesantus faktus par Roberta Mūka personību un dzīvi), apskatīt Roberta Mūka dzejas simbolu skulptūras Galēnu parkā, bet arī saņemtais Atzinības raksts un piemiņas veltes.

Paldies visiem, kuri rakstīja darbiņus, iesniedza konkursam, bet kurus žūrija šogad neuzaicināja uz godināšanu! Turpiniet attīstīt savas radošās prasmes un mēģiniet atkal nākamgad!

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Dace Gabriša


http://www.pt.edu.lv