JAUNUMS
  Cēsu ēkā viesosies Facebook pārstāvis un apģērbu dizainere no ŅujorkasTehnikums
2.septembris 2019.

4. septembrī, plkst. 10:15, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma Cēsu ēkā viesosies Džeims (James) un Liene Quinni (Quinn). Džeims pašlaik vada inženieru komandu Facebook, savukārt Liene ir ārštata dizainere un apģērbu paraugu izgatavošanas speciāliste kompānijā Marissa Webb, Ņujorkā.

Kā pabeigt vidusskolu Latvijā un pārcelties uz dzīvi Ņujorkā? Kā pamest skolu 13 gados un pašlaik vadīt inženieru komandu Facebook? Par to ar tehnikuma audzēkņiem pieredzē dalīsies Liene un Džeims.


PAR Džeims (James) Quinn 

Džeims pameta skolu jau 13 gadu vecumā, lai piepildītu savu sapni un kļūtu par programmētāju un tīklu inženieri. Šīs abas specialitātes viņš apguva pašmācības ceļā. Kā līdzautors piedalījies grāmatai un pētniecības darbam. Prezentējis savu un savu komandas darbu dažādās ar tehnoloģiju saistītās konferencēs. Džeims šobrīd kompānijā Facebook vada inženieru komandu, kura izstrādā programmatūras ātri augošajai Facebook globālā tīkla infrastruktūrai. Pirms tam viņš Facebook bija vadošais tīklu inženieris, kura vadībā tika izveidots un uzlabots Facbook mugurkaula maršrutēšanas tīkls un ar to saistītās programmatūras.

 

PAR Liene Quinn

Lienei visi ceļi ir veduši uz Ņujorku! Pēc Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas pabeigšanas viņa ar izcilību absolvēja bakalaura grādu apģērbu dizainā, Fashion Institute of Technology, Ņujorkā un bija nodaļas medaļas laureāte un Calvin Klein modes skates dalībniece. Pēc tam dizainere praktizējās uzņēmumā Oscar de la Renta, strādājot plecu pie pleca ar tagadējo radošo direktoru Fernando Garcia. Šobrīd Liene ir ārštata dizainere un apģērbu paraugu izgatavošanas speciāliste kompānijā Marissa Webb, Ņujorkā.
http://www.vtdt.lv